Storcătoare profesionale de portocale
, cunoscute și ca storcătoare de citrice, sunt considerate astăzi echipamente esențiale pentru orice locație HoReCa de calitate.
Am inclus în ofertă mai multe tipuri de storcătoare de portocale și citrice, fie automate, fie manuale cu pârghie, precum și modele speciale automate care atrag atenția clienților.
Toate echipamentele pentru portocale pe care le oferim sunt atent selecționate din producția internațională, în special pe baza criteriilor de calitate și a testării în condiții reale de lucru. Pe baza acestor verificări, am introdus în portofoliu aparate de la branduri de top. Sunt storcătoare cu structură foarte rezistentă, ușor de folosit și de curățat. Designul modern adaugă un plus de eleganță oricărui spațiu.
Sucurile de portocale și citrice obținute cu modelele noastre sunt cea mai ușor asimilabilă formă de vitamine pe care o puteți oferi clienților. Acest lucru se datorează faptului că, în timpul stoarcerii, fibra insolubilă este separată de suc, ceea ce permite absorbția optimă a vitaminelor. Oferiți-le clienților dumneavoastră sucuri proaspete și delicioase, pentru care se vor întoarce cu plăcere la dumneavoastră.
Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Afișez toate cele 29 de rezultate
- Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător electric pentru citrice – 32LH | Maxima 09300027

Storcătoare de fructe, storcătoare de citriceStorcător electric pentru citrice – 32LH | Maxima 09300027
În stoc 2 buc cu livrare în 48 de ore.
- Înălțime maximă sticlă/pahar: 12,5 cm
- Motor puternic și silențios: 1/4 CP
- Viteză de rotație: 1800 rpm
- Ideal pentru lime, portocale și grapefruit
- Dimensiuni: 360 x 220 x 310 mm
SKU: 09300027 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Maxima storcător automat de portocale | MAJ-25
Maxxx
- Storcător automat de citrice
- Model de masă compact și rapid
- Motor puternic și sistem de stoarcere cu angrenaje metalice
- Carcasă din oțel inoxidabil, suport superior și coșuri
- Capacitate 8 kg
- 18-25 portocale pe minut
SKU: 09300030 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător automat Frucosol SelfService
În depozit extern, la dumneavoastră în 3-7 zile lucrătoare
- Stoarce până la 25 de fructe pe minut
- Diametrul fructelor până la 85 mm
- Produce până la 1,5 l suc pe minut
- Fabricat din oțel inoxidabil
- Stoarcere automată rapidă pentru citrice
SKU: SelfService - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător automat Frucosol Freezer
În depozit extern, la dumneavoastră în 3-7 zile lucrătoare
- Stoarce până la 25 de fructe pe minut
- Poate procesa fructe cu diametrul de până la 85 mm
- Produce până la 1,5 l de suc pe minut
- Rezervor de răcire a sucului de 7 litri
- Construit din oțel inoxidabil
SKU: Freezer - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător automat Frucosol F50 AC
În depozit extern, la dumneavoastră în 3-7 zile lucrătoare
- Stoarce până la 25 de fructe pe minut
- Acceptă fructe cu diametru de până la 85 mm
- Produce până la 1,5 l de suc pe minut
- Fabricat din oțel inoxidabil
- Stoarcere automată rapidă pentru citrice
SKU: F50 AC - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător automat Frucosol F50 C
În depozit extern, la dumneavoastră în 3-7 zile lucrătoare
- Stoarce până la 25 de fructe pe minut
- Diametrul fructelor până la 85 mm
- Produce până la 1,5 l suc pe minut
- Fabricat din oțel inoxidabil
- Stoarcere automată rapidă pentru citrice
SKU: F50 C - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător automat Frucosol F50 A
În depozit extern, la dumneavoastră în 3-7 zile lucrătoare
- Stoarce până la 25 de fructe pe minut
- Acceptă fructe cu diametru de până la 85 mm
- Produce până la 1,5 l de suc pe minut
- Fabricat din oțel inoxidabil
- Stoarcere automată rapidă pentru citrice
SKU: F50 A - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător Automat Frucosol F50
În depozit extern, la dumneavoastră în 3-7 zile lucrătoare
- Stoarce până la 25 de fructe pe minut
- Ideal pentru baruri, restaurante, cafenele
- Produce până la 1,5 l suc pe minut
- Fabricat din oțel inoxidabil
- Stoarcere automată rapidă pentru citrice
SKU: F50 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Carucior pentru storcător automat | Maxima 09300037
Maxxx
- Potrivit pentru storcătorul automat de portocale Maxima Deluxe MAJ-25 / MAJ-25SS / MAJ-45.
- În interiorul căruciorului se află o găleată pentru toate resturile provenite din storcător.
- Dimensiuni: L660 x A505 x H710 mm
SKU: 09300037 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător electric pentru citrice – 32LH | Maxima 09300029

Storcătoare de fructe, storcătoare de citriceStorcător electric pentru citrice – 32LH | Maxima 09300029
Maxxx
- Storcător de citrice profesional pentru gastronomie
- Potrivit pentru uz profesional
- Capac ușor de utilizat cu con pentru fructe
- Design elegant din aluminiu cu capac superior din ABS negru
- Viteză de rotație 1800 rpm
SKU: 09300029 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Maxima storcător automat self-service pentru portocale | MAJ-25SS

Storcătoare de fructe, storcătoare de citriceMaxima storcător automat self-service pentru portocale | MAJ-25SS
Maxxx
- Storcător automat premium
- Alimentare manuală cu portocale
- Cu sistem de apă self-service
- Motor puternic și sistem de stoarcere cu angrenaje metalice
- Carcasă, suport superior și coșuri din inox
- Capacitate 8 kg
- 20-25 portocale pe minut
SKU: 09300031 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Maxima storcător automat self-service pentru portocale | MAJ-45

Storcătoare de fructe, storcătoare de citriceMaxima storcător automat self-service pentru portocale | MAJ-45
Maxxx
- Storcător automat de citrice premium
- Alimentare automată cu portocale
- Sistem self-service de alimentare cu apă
- Motor puternic și sistem de stoarcere cu angrenaje metalice
- Capacitate 20 kg
- 20-25 portocale pe minut
SKU: 09300032 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător manual pentru citrice – 225x180x510 mm | Bar up

Storcătoare de fructe, storcătoare de citriceStorcător manual pentru citrice – 225x180x510 mm | Bar up
În depozit extern, la dumneavoastră în 3-7 zile lucrătoare
- Storcător manual profesional
- Dimensiuni: 225x180x(H)510 mm
- Recipient și sită pentru suc din inox 18/0
- Toate componentele detașabile sunt compatibile cu mașina de spălat vase
SKU: 695906 - Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător manual pentru citrice GK-HJ140 | Gastrokitchen
C/KCel mai bun raport preț/calitateCel mai bun raport calitate-preț din clasa sa — valoare maximă pentru banii tăi.BESTBestsellerSe numără printre cele mai vândute produse din această categorie — alegerea verificată a sutelor de clienți mulțumiți.

- Storcătoare de fructe, storcătoare de citrice
Storcător centrifugal | SA-50
În prezent epuizat
- Dimensiuni: 260 x 470 x 450 mm
- Putere electrică: 0,8 kW / 230 V
- Capacitate: 60 l/h
- Viteză de rotație: 3000 rpm
- Sită și bol din inox
- Comutator de siguranță
- Blocare motor la deschiderea capacului de protecție
SKU: 1042.72




























































































